Диск гальмівний задній (з підшипником) Renault Grand Scenic II 06->
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61531BAP |
| Высота | 82 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 274 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 9.5 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 30 |
| Дополнительная информация | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Пусковий момент [Nm]: | 110 |
Информация для заказа
- Цена: 3 343 ₴


