Диск гальмівний перед. Opel Movano 98- disk 16"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61469AP |
| Высота | 78 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 305 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 25 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 90 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 15.5 |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 2 570 ₴


