Гальмівний диск перед. Fiat Doblo 10-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61458AP |
| Высота | 46 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 98 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 305 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 26 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 59 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13.5 |
| Пусковий момент [Nm]: | 86 |
Информация для заказа
- Цена: 2 165 ₴


