Диск гальмівний перед Land Rover Range Rover Sport 06-12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61453AP |
| Высота | 62 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 120 мм |
| Диаметр ступицы | 15 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 360 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 27 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 79 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 15 |
| Місце монтажу: | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 3 465 ₴


