Диск гальмівний зад. Fiat Ducato 2006-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61447AP |
| Высота | 80 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 280 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 14.2 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 79 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 17.8 |
| Пусковий момент [Nm]: | 160 |
Информация для заказа
- Цена: 1 980 ₴


