Диск гальмівний зад. (262mmx10mm) HYUNDAI ACCENT IV, I20, I30 KIA RIO 04.11-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61445AP |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 262 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 8.4 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 62.5 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 12.5 |
| Тип гальмівного диска: | Повний |
Информация для заказа
- Цена: 1 147 ₴


