Диск гальмівний задн. Land Rover Range Rover III 05-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61434AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 120 мм |
| Диаметр ступицы | 15 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 350 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 17 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 79 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 15 |
| Пусковий момент [Nm]: | 140 |
Информация для заказа
- Цена: 2 488 ₴


