Диск гальмівний Fiat/Lancia ( 284x22 )
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61396AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 98 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 260 |
| B: Висота [mm]: | 43.5 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 20.2 |
| C: Товщина гальмівного диска [mm]: | 22 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 25 |
| F: Кількість отворів: | 4 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13 |
| Місце монтажу: | Задня вісь |
| Пусковий момент [Nm]: | 120 |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 1 784 ₴


