Диск гальмівний перед. Peugeot 605 2.2 16V/2.2 Hdi 00-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61393AP |
| Высота | 48 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 283 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 24 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 71 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13.5 |
| Пусковий момент [Nm]: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 1 885 ₴


