Диск гальмівний задн. Toyota Corolla 1.4I/1.6I 01-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61363AP |
| Высота | 56 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 258 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 8 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 55 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 14.5 |
| Пусковий момент [Nm]: | 103 |
Информация для заказа
- Цена: 1 251 ₴


