Диск гальмівний Ford Courier/Fiesta/Escort 90- V
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61360AP |
| Высота | 43 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 240 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 18 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 64 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13.8 |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 1 102 ₴


