Диск гальмівний перед. Peugeot 206 1.4 07-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61352AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 247 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 11 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 66 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13 |
| Пусковий момент [Nm]: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 1 114 ₴


