Диск гальмівний VW T4 96- задн. 280x12mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61350AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 280 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 10 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 68 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 16.5 |
| Розмір колесних дисків: | 15" |
Информация для заказа
- Цена: 1 374 ₴


