Гальмівний диск Peugeot 206 98-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61334AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 246.75 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 6 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 71 |
| F: Кількість отворів: | 4+2 |
| Дополнительная информация | без колісних підшипників |
| Тип гальмівного диска: | Повний |
Информация для заказа
- Цена: 738 ₴


