Диск гальмівний зад. Honda Civic VII and Hatchback and Type R 01/06- (wva 24086)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61329AP |
| Высота | 42 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 259.85 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 8 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 64.2 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 12.6 |
| Пусковий момент [Nm]: | 108 |
Информация для заказа
- Цена: 1 172 ₴


