Диск гальмівний задн. BMW E87, E90 1.8D-2.5I 09.04- (300x20)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61328AP |
| Высота | 66 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 120 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 300 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 18.4 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 75 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 14.7 |
| Пусковий момент [Nm]: | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 1 849 ₴


