Диск гальмівний задн. Peugeot 307 1.4/1.6/2.0HDi/Partner/Citroen Berlingo 1.6-2.0HDi 02-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61322AP |
| Высота | 35 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 248 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 8 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 71.1 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13 |
| Пусковий момент [Nm]: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴


