Диск гальмівний перед. Nissan Qashqai 1.6 16V 2.0 16V 1.5DCI 06.12-, 2.0DCI 07.04-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61309AP |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 296 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 24 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 68 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 12.85 |
| Пусковий момент [Nm]: | 113 |
Информация для заказа
- Цена: 1 979 ₴


