Диск гальмівний Dacia Logan/Renault Clio,R5-R21
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61304AP |
| Высота | 41 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 237.75 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 10.60 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 61.00 |
| F: Кількість отворів: | 4 |
| Місце монтажу: | Передня вісь |
| Пусковий момент [Nm]: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 1 012 ₴


