
Ø 280mm Диск гальмівний перед. Dacia Duster/Renault Megane III/Scenic III 1.4-2.0 08- (280X24)
1 919 ₴
- Нет в наличии
- Код: 61295AP
+380 (67) 976-41-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ø 280mm Диск гальмівний перед. Dacia Duster/Renault Megane III/Scenic III 1.4-2.0 08- (280X24)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61295AP |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр ступицы | 16 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 280 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 21.8 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 68 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 16 |
| Пусковий момент [Nm]: | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴

