Гальмівний диск перед. вент.Dacia Logan ll MCV , Sandero Renault Clio 12 - >
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61292AP |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 257.7 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 19.8 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 61 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13.5 |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 1 383 ₴


