
Гальмівний диск передній Volvo S60, S80, V60, V70, XC70 Ford Galaxy , Mondeo, S-Max Land Rover Discovery
2 381 ₴
- В наличии
- Код: 61290AP
+380 (67) 976-41-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гальмівний диск передній Volvo S60, S80, V60, V70, XC70 Ford Galaxy , Mondeo, S-Max Land Rover Discovery Sport, Freelander 2 1.5-4.4 12.05-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61290AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Диаметр ступицы | 16 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 300 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 25 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 64 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 16 |
| Пусковий момент [Nm]: | 170 |
Информация для заказа
- Цена: 2 381 ₴

