Диск гальмівний Audi 100/A6, VW Passat B5 зад.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61285AP |
| Высота | 64 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 245 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 8 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 68 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 15.5 |
| Пусковий момент [Nm]: | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 1 152 ₴


