Диск гальмівний VW Golf IV /Bora 99->
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61283AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Диаметр ступицы | 16 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 280 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 19 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 65 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 16 |
| Пусковий момент [Nm]: | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 1 542 ₴


