Диск гальмівний передній+задний Tipo,Tempra 240 11 9.2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61272AP |
| Высота | 40 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 98 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 240 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 9.2 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 59 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13 |
| Пусковий момент [Nm]: | 98 |
Информация для заказа
- Цена: 1 027 ₴


