Гальмівний диск перед. Seat Ibiza ,Skoda Fabia/Octavia 97-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61264AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Диаметр ступицы | 16 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 255.80 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 19.00 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 65.00 |
| F: Кількість отворів: | 5 |
| Код первинної комплектації (PR Code): | 1ZG |
| Пусковий момент [Nm]: | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 1 336 ₴


