Диск гальмівний Peugeot Partner 01-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61262AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 266.00 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 20.00 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 66.00 |
| F: Кількість отворів: | 4 |
| Місце монтажу: | Передня вісь |
| Пусковий момент [Nm]: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 1 344 ₴


