С/блок передній важеля перед. (58x14x65) Renault Laguna 1.5 Dci/1.6 16V 07-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 24740AP |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Диаметр внешний | 58 мм |
| Высота | 65 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 14.2 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 58 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
| Необхідна кількість: | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 391 ₴


