Сайлентблок переднього важеля (задній) Fiat Freemont 11-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 24133AP |
| Диаметр внутренний | 14.6 мм |
| Диаметр внешний | 77 мм |
| Высота | 66.4 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Dodge, Fiat |
| Совместимость с моделью | Journey, Freemont |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 14.1 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 77 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
| Тип руля: | Поперечний важіль підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 778 ₴


