С/блок переднього важеля зад. Hyundai Tucson 09- /Kia Sportage 11-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 23980AP |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Диаметр внешний | 70 мм |
| Высота | 60 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | ix35, Santa Fe, Grandeur, Sonata, Optima, Carens, Sorento, Sportage, i40 |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 14.3 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 70 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
| Необхідна кількість: | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴


