С/блок зад. важеля перед. ниж. VW Amarok 2.0 10-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 23740AP |
| Диаметр внутренний | 14.4 мм |
| Диаметр внешний | 60.5 мм |
| Высота | 64 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм]: | 64 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 60.5 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴


