С/блок перед. важеля задній Toyota Avensis/Corolla 2003-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 22263AP |
| Высота | 60 мм |
| Диаметр внешний | 68.3 мм |
| Диаметр внутренний | 14.6 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Avensis, Corolla |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 14.2 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 68.3 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
| Тип руля: | Поперечний важіль підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴


