С/блок задній важеля перед. Renault Laguna III 2007-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 21544AP |
| Высота | 65 мм |
| Диаметр внешний | 72.5 мм |
| Диаметр внутренний | 14.5 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина [мм]: | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 72.6 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків, знизу |
| Тип руля: | Поперечний важіль підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 1 010 ₴


