Сайлентблок перед. важеля зад. Chevrolet Lacetti 1.4-1.8 04-
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 18604AP |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 60 мм |
| Высота | 54.2 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Rezzo, Nubira, Lacetti |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 12.2 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 60 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
| Тип руля: | Поперечний важіль підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 337 ₴


