С/блок зад. важеля перед. Chevrolet/Daewoo Aveo
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 18602AP |
| Диаметр внутренний | 12.3 мм |
| Диаметр внешний | 60.2 мм |
| Высота | 46 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 60 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
| Тип руля: | Поперечний важіль підвіски |
Информация для заказа
- Цена: 281 ₴


